KTO STOI ZA BABAMI POLSKIMI WARSZTATY

Truskawki na koniec lata

Herbata czarna aromatyzowana – truskawkowy powiew lata.

Podczas Bab polskich można spróbować wielu ciekawych smaków herbat. Oczywiście herbaty są w każdym sklepie…jednak nie w tylu smakach i nie w takiej ilości!

Zapraszamy na czarną herbatę z truskawkową nutą.  Do serwowania na gorąco i na zimno. Szczególnie ciekawy smak osiągniemy wrzucając do naparu truskawki, które można jeszcze nabyć na straganach.

Przed nami kilka upalnych dni. Więc drink glamour będzie jak znalazł!

  • 1 torebka herbaty Strawberry Sensation Ahmad Tea London
  • Kilka mrożonych truskawek
  • Plasterek cytryny lub limonki do ozdoby
  • Pokruszony lód
  • Opcjonalnie 50 ml wódki

Zaparz torebkę Strawberry Sensation Ahmad Tea London. Zaczekaj aż napar wystygnie, w tym czasie zgnieć mrożone truskawki widelcem lub zblenduj i włóż na spód wysokiej szklanki. Następnie wlej przygotowaną herbatę i dodaj pokruszony lód. Jeśli chcesz, aby koktajl był z dodatkiem alkoholu, dolej 50 ml wódki. Włóż słomkę i wymieszaj kilka razy. Na koniec ozdób szklankę plasterkiem cytryny lub limonki.

A co powiecie na herbatę przy takim ażurowym stole, w ogrodzie? Gdyby tak do tego kieliszka z grubego szkła wlać zimną herbatę truskawkową i posiedzieć w cieniu czytając np. Kubusia Puchatka…

“I gdy Królik zapytał: – Co wolisz, miód czy marmoladę do chleba? – Puchatek był tak wzruszony, że powiedział: – Jedno i drugie. – I zaraz potem, żeby nie wydać się żarłokiem, dodał: – Ale po co jeszcze chleb, Króliku? Nie rób sobie za wiele kłopotu.”  🙂

Podczas naszych Bab polskich stolików nie planujemy sprzedawać, a dobry nastrój rozdamy za darmo. Astry będą obecne! I “e-obrus.pl” w osobie twórczyni tych cudowności, również będzie obecny.

Różowo-malinowa serwetka lniana z www.e-obrus.pl w towarzystwie astrów, kwiatów późnego lata